Menu

Jesteśµy dla Ciebie

Polska Nowa Wieś, Zielona 3, 46-070 Komprachcice, woj. opolskie

Tel 77 46-46-874

Godziny 08:00 - 17:00

Dni pracy Pon. - Pią

77 46-46-874 kontakt@lakiernictwo.opole.pl

Nasza firma

  • Tradycja i pasja lakiernicza od 1978 roku!

Kim jesteśmy? & Co robimy?

Nasza firma powstała w 1978 roku. Od początku istnienia zajmowała się lakierowaniem pojazdów. Właściciel zdobyte doświadczenie w pracy za granicą wdrażał w swoim zakładzie kładąc nacisk na jakość wykonania oraz użycie najwyższej klasy materiałów lakierniczych. W latach osiemdziesiątych firma zaczęła jako pierwsza na opolszczyźnie wykonywać naprawy samochodów z użyciem lakierów metalicznych.

Na początku 1998 roku rozpoczęła się nasza współpraca z producentem farb i lakierów firmą Spies Hecker, która trwa do dziś a w 2000 roku otrzymaliśmy autoryzację na wykonywanie napraw lakierniczych przy użyciu materiałów i technologii powyższej firmy.

CUI - Color Unlimited International - jest to certyfikat jakości otrzymany w 2004 roku dotyczący kolorystyki, doświadczenia i wyposażenia oraz szkolenia pracowników. W Polsce występuje tylko 11 zakładów objętych tym certyfikatem. W europie tylko 300.

Posiadamy profesjonalną bezpyłową komorę lakierniczą oraz kompleksowo wyposażony warsztat. Współpracujemy z serwisami oraz profesjonalnymi warsztatami blacharskimi.

Używamy markowych lakierów Spies Hecker

Zobacz jak odbywa się proces doboru lakieru.